تبلیغات تلگرام ، افزایش ممبر، افزایش بازدید کانال

  • نوع شبکه اجتماعی:تلگرام
  • لینک کانال:http://www.t.me/asanads
  • آیدی تلگرام یا اینستاگرام:@asanads
  • اطلاعات تماس:@asanads
  • ارسال شده: شهریور ۱, ۱۳۹۶ ۱۱:۳۷ ق.ظ
  • انقضا در: 2481 روز, 8 ساعت
تبلیغات تلگرام ، افزایش ممبر،

تبلیغات در پربازدیدترین کانال های تلگرامی و افزایش بازدید و ممبر تلگرام شما. تبلیغ هدفمند در تلگرام و معرفی کانال های پر بازدید تلگرام و اینستاگرام

تبلیغات تلگرام و افزایش بازدید کانال و افزایش ممبر و اعضای کانال تلگرام با قرار دادن آگهی شما در کانال های پربازدید.

شاید شماهم از جمله افرادی باشید که با زحمت فراوان کانال تلگرامی ساخته اید و یا پیج اینستاگرامی دارید که وقت زیادی را صرف مطالب و مقالات و تصاویر کانال خود کرده اید اما هرکاری میکنید, بازدید کننده و اعضای زیادی ندارد! راه حل شما این است که در کانال های پربازدید و ترجیحا مرتبط، لینک کانال خود را منتشر کنید و از تبلیغات تلگرام استفاده کنید. تبلیغات تلگرام تبلیغ در تلگرام بطور فوری و باورنکردنی باعث افزایش بازدید و اعضای کانال شما در مدت کوتاهی خواهد شد.

 نحوه تبلیغ در تلگرام :

معرفی کانال های پر بازدید و پیشنهادی جهت تبلیغات تلگرام:

      تبلیغات تلگرام: ✅ تعرفه تبلیغات در کانال پربازدید و قدیمی ویتامین با دهها هزار بازدید کننده واقعی: 🚨 @Vitamin ↩️ 1 ساعت پست ثابت: 20 هزار تومان 2 ساعت: 35 هزارتومان 5 ساعت: 50 هزارتومان 10 ساعت: 90 هزار تومان 24 ساعت: 200 هزارتومان ✅ شماره کارت سپه: 5892101005535907 بنام مهدی جوادی کیا پس از انجام تراکنش، حتما شماره پیگیری نام و مشخصات را به همراه متن دقیق آگهی خود به پیغامگیر ما به آیدی تلگرام زیر ارسال نمایید: @peyghamgir ✅ شرایط تبلیغات: 1-مسئولیت محتوای داخلی کانال ها و پست های تبلیغاتی، بطور کامل بر عهده آگهی دهنده است و تبلیغات خلاف قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران به هر نحوی ممنوع و در صورت مشاهده یا گزارش، حذف میگردد. 2- متن پست را کوتاه و جذاب با عکس انتخاب کنید تا بازخورد بیشتری داشته باشد، مرتبط بودن تبلیغ با موضوع کانال، نقش بسیار مهمی در بازخورد آگهی شما دارد. 3- این یک قرارداد رسمی است و مبلغ آگهی پس از پرداخت به هیچ وجه قابل استرداد نمیباشد، خواه نتیجه لازم را از آگهی گرفته باشید، یا خیر.  
شناسه کانال : 887599d632c0383f

گزارش تخلف

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خود را ارسال کنید.

کانال تلگرام کانالک

افزایش بازدید کانال تلگرام